Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Yıldız Grup İskele 2014 yılında Trabzon İli, Değirmendere Mevkiinde hizmete başlamıştır. İnşaat iskelesi, kalıp sistemleri ve ekipmanlarında deneyim ve uzmanlığıyla önde gelen üreticilerinden biri olmuştur. Üretim ekibi ile Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Erzincan, İnterlandın da etkin olup tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Sürekli artan ürün yelpazesi arasında cephe ve kalıp iskele sistemleri, çelik ve endüstriyel ahşap beton kalıpları, ayarlanabilir teleskopik direkler, prekast kalıplar, tırmanır kalıplar, elle veya vinç ile taşınabilir kalıplar, tij, çiroz vb kalıp kilitleri ve aksesuarları, döşeme panoları ve diğer çelik konstrüksiyon ve altyapı ekipmanları yer almaktadır.

Ayrıca şirketimiz makine ile şarp ve hafif beton (sıvı şap) uygulamaları, bina temelleri, perde betonları ve teraslarında İNTERFIX yapı kimyasalları ile yalıtım uygulamaları yapmaktadır.

Müşteri talep ve beklentilerini en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde karşılayabilmek için, teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahiptir. Ticari hayatında her zaman kaliteli, hızlı, amacına uygun iş yapmak, müşterilerin çözüm ortağı olmak birinci stratejimiz olmuştur.